ПРОТОКОЛ № 35 засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій від 23.12.2019

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА

         ПРОТОКОЛ № _35_

      засідання постійної комісії

       з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій:

 

від «23»   грудня  2019р.

Присутні:

Голова постійної комісії:      Пограничний Володимир Ігорович

Секретар засідання  комісії:  Мороз Ігор Васильович

Члени постійної комісії: :      Криштоф Олег Степанович, Козійчук Юрій Богданович, Шевчук Роман Миколайович, Петрашкевич Богдан Григорович, Дем’янович Микола Михайлович, Плечінь Ігор Якович

 

Запрошені:  керівник апарату Сокальської РДА, начальник фінансового управління Сокальської РДА,  розпорядники бюджетних коштів, заступник головного лікаря.

СЛУХАЛИ: голову постійної комісії – Пограничного В.І.  «Про затвердження порядку денного засідання постійної депутатської комісії»

ВИРІШИЛИ:    затвердити порядок денний засідання постійної депутатської комісії.

Голосували: За – 7

Проти – 0

Утримались – 0

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

1 Про  кошторис  видатків на утримання Сокальської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату на 2020 рік
2 Про затвердження Програми соціально – економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2020 рік
3 Про районний бюджет Сокальського району на 2020 рік
4 Про звіт голови районної ради про діяльність  за 2019 рік
5 Про Програму фінансової  підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази Комунального підприємства «Телерадіокомпанія  «Сокаль»» на 2020 рік
6 Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги окремим категоріям громадян Сокальського району у 2020 році
7 Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Сокальського  району на 2020 рік
8 Про внесення змін до Програми  розроблення містобудівної документації в  Сокальському районі на 2016 – 2020 роки
9 Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2020 рік
10 Про затвердження Програми медичного забезпечення демобілізованих  учасників АТО та членів сімей з агиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КНП «Сокальська ЦРЛ» на 2020 рік
11 Про внесення змін до Програми «Дороги Сокальщини на 2018-2020 роки»
12 Про затвердження Програми енергозбереження для населення Сокальського району на 2020 рік
13 Про внесення змін до Програми створення, накопичення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків у Сокальському районі  на 2019-2023 роки.
14 Про затвердження Програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, баскетболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2020 рік
15 Про затвердження Програма соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2020 рік
16 Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян на залізничному транспорті у Сокальському районі на 2020 рік
17 Про інформацію щодо використання коштів виділених на реалізацію загальнорайонних програм у 2019 році
18 Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районні на 2020 рік
19 Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2020 рік
20 Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійного Фонду «Карітас» – Сокаль на 2020 рік
21 Про затвердження Програми підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно- презентаційних заходів на 2020 рік

 

 

1.СЛУХАЛИ:  начальника фінансово-господарського відділу Сокальської районної ради Н.І.Крупську  «Про  кошторис  видатків на утримання Сокальської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату на 2020 рік»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.,  Шевчук Р.М., Плечінь І.Я.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про  кошторис  видатків на утримання Сокальської районної ради Львівської області та її виконавчого апарату на 2020 рік»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

2.СЛУХАЛИ:  начальника управління економіки Сокальської РДА  Лагоду Н.П.  «Про затвердження Програми соціально – економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2020 рік»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про затвердження Програми соціально – економічного та культурного розвитку Сокальського району на 2020 рік»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

3.СЛУХАЛИ:   начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С.  «Про районний бюджет Сокальського району на 2020 рік»  

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М., Плечінь І.Я., Пасько М.М., Петрашкевич Б.Г.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про районний бюджет Сокальського району на 2020 рік» 

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

 

  1. СЛУХАЛИ: Голову Сокальської районної ради М.М. Паська «Про звіт голови районної ради про діяльність  за 2019 рік»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Криштоф О.С.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради  проект рішення  «Про звіт голови районної ради про діяльність  за 2019 рік»

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

 

5. СЛУХАЛИ: начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. «Про Програму фінансової  підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази Комунального підприємства «Телерадіокомпанія  «Сокаль»» на 2020 рік»

 

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про Програму фінансової  підтримки та зміцнення матеріально-технічної бази Комунального підприємства «Телерадіокомпанія  «Сокаль»» на 2020 рік»

 

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

 

6.СЛУХАЛИ: заступника голови районної ради Бойка В.І. «Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги окремим категоріям громадян Сокальського району у 2020 році»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М., Плечінь І.Я.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги окремим категоріям громадян Сокальського району у 2020 році»

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

 

  1. СЛУХАЛИ: заступника голови районної ради Бойка В.І. «Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Сокальського  району на 2020 рік»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради проект рішення  «Про затвердження Програми розвитку місцевого самоврядування Сокальського  району на 2020 рік»

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

 

8.СЛУХАЛИ: Начальника відділу містобудування  та архітектури Сокальської РДА  Баралус М.Й. «Про внесення змін до Програми  розроблення містобудівної документації в  Сокальському районі на 2016 – 2020 роки»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради проект рішення  «Про внесення змін до Програми  розроблення містобудівної документації в  Сокальському районі на 2016 – 2020 роки»

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

 

  1. СЛУХАЛИ: Начальника відділу містобудування та архітектури Сокальської РДА Баралус М.Й. «Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2020 рік»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М., Плечінь І.Я.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради проект рішення  «Про затвердження Програми по збереженню об’єктів культурної спадщини Сокальського району на 2020 рік»

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

10.СЛУХАЛИ: Головного лікаря Сокальської ЦРЛ  Шведа Р.Т.  «Про затвердження Програми медичного забезпечення демобілізованих  учасників АТО та членів сімей з агиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КНП «Сокальська ЦРЛ» на 2020 рік»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М., Плечінь І.Я.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради проект рішення  «Про затвердження Програми медичного забезпечення демобілізованих  учасників АТО та членів сімей з агиблих військовослужбовців під час АТО на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КНП «Сокальська ЦРЛ» на 2020 рік»

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

  1. 11. СЛУХАЛИ: начальника відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури Сокальської РДА Шевчука С.П. «Про внесення змін до Програми «Дороги Сокальщини на 2018-2020 роки»»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ:  Винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про внесення змін до Програми «Дороги Сокальщини на 2018-2020 роки»

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

12.СЛУХАЛИ: начальника відділу житлово-комунального господарства, цільових програм та розвитку інфраструктури Сокальської РДА Шевчука С.П. «Про затвердження Програми енергозбереження для населення Сокальського району на 2020 рік»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про затвердження Програми енергозбереження для населення Сокальського району на 2020 рік»

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

13.СЛУХАЛИ: Начальника відділу з питань цивільного захисту  Сокальської РДА  Наумчука Ю.С.  «Про внесення змін до Програми створення, накопичення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків у Сокальському районі  на 2019-2023 роки.

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ:  Винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про внесення змін до Програми створення, накопичення та використання матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їхніх наслідків у Сокальському районі  на 2019-2023 роки.»

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

14.СЛУХАЛИ: Начальника відділу молоді та спорту Сокальської РДА Копейки М. «Про затвердження Програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, баскетболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2020 рік»

 

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про затвердження Програми підтримки розвитку пріоритетних та наймасовіших видів спорту (волейболу, баскетболу, футболу, легкої атлетики та карате) в Сокальському районі на 2020 рік»

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

15.СЛУХАЛИ: начальника управління соціального захисту населення Сокальської РДА Огінського В.Б. «Про затвердження Програма соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2020 рік»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про затвердження Програма соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2020 рік»

Голосували: За – 8

Проти:- 0

Утримались:- 0

16.СЛУХАЛИ: начальника управління соціального захисту населення Сокальської РДА Огінського В.Б. «Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян на залізничному транспорті у Сокальському районі на 2020 рік»  

 

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М., Плечінь І.Я.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян на залізничному транспорті у Сокальському районі на 2020 рік»  

Голосували: За – 4

Проти:- 0

Утримались:- 3

Рішення не прийнято.

17.СЛУХАЛИ: заступника голови Сокальської районної ради В.І.Бойко «Про інформацію щодо використання коштів виділених на реалізацію загальнорайонних програм у 2019 році»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І. з пропозицією не розглядати на сесії районної ради звіти по районних Програмах,

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про інформацію щодо використання коштів виділених на реалізацію загальнорайонних програм у 2019 році»

Голосували: За – 6

Проти:- 1

Утримались:- 0

Рішення не прийнято.

18.СЛУХАЛИ: начальника управління соціального захисту населення Сокальської РДА Огінського В.Б. «Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районні на 2020 рік»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І., Шевчук Р.М., Плечінь І.Я.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради проект рішення «Про затвердження Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян в автомобільному транспорті у Сокальському районні на 2020 рік»

Голосували: За – 4

Проти:- 0

Утримались:- 3

Рішення не прийнято.

19.СЛУХАЛИ: начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. «Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2020 рік»

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради проект рішення  «Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2020 рік»

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

20.СЛУХАЛИ: начальника фінансового управління Сокальської РДА Леонову Г.С. «Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійного Фонду «Карітас» – Сокаль на 2020 рік»  

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради проект рішення  «Про затвердження Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійного Фонду «Карітас» – Сокаль на 2020 рік»  

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

21.СЛУХАЛИ: начальника відділу культури Сокальської РДА Михайлюк М.В. «Про затвердження Програми підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно- презентаційних заходів на 2020 рік»

 

ВИСТУПИЛИ: Пограничний В.І.

ВИРІШИЛИ: Винести на розгляд сесії районної ради проект рішення  «Про затвердження Програми підтримки культурно-просвітницьких та інформаційно- презентаційних заходів на 2020 рік»

 

Голосували: За – 7

Проти:- 0

Утримались:- 0

 

Голова постійної комісії                                        Пограничний В.І.

 

Секретар засідання  комісії                                    Мороз І.В.