Січень 13 2020 0Комент.

На Сокальщині відбувся фестиваль «Різдво Христове славимо»

12 січня вже втрєтє  на Сокальщині  відбувся фестиваль «Різдво Христове славимо».  Майже 30 творчих колективів славили  у Сокальському районному Народному домі Новонародженого Христа. Розпочав концерт  зведений хор «Надбужжя» й «Хлібодар» колядкою «Бог Предвічний. Представники духовенства  Сокаля – о. Роман Синицький, о. Андрій Дутчак та о.Володимир Жарський привітали усіх з  Різдвом Христовим, благословили це дійство та подякували його організаторам. Священники  згадали воїнів, які загинули на сході України та помолились за новітніх героїв.

З вітальним словом виступив голова Сокальської районної ради Микола Пасько.  Очільник райради зазначив, що сьогодні душа співає й радіє, бо звучить слово Боже і колядка, яка наповнює наші серця теплотою і вірою в краще майбутнє. «Сьогодні ми не повинні забувати, що Україна завжди боролася за те, щоб мати можливість ходити до української церкви, говорити рідною мовою, співати Боже слово. Бореться вона і зараз. Сподіваюся, що спільні молитви і ці добрі слова почують також наші хлопці, які захищають Україну на східних рубежах. Сьогодні звучить колядка – пісня, яка об’єднує український народ, в якій закодована українська ідентифікація, яка свідчать, що ми є єдина нація, яка може перемогти зовнішніх ворогів. На жаль, вони є у нас. Нехай вони чують, що ми – єдина нація».

Також, до привітань долучились депутат обласної ради Сергій Касян та начальник відділу з питань культури, охорони культурної спадщини, релігій та туризму Сокальської РДА Мирослава Михайлюк.

Опісля розпочалось мистецьке свято, яке тривало понад чотири години. Усі учасники отримали подяки й пам’ятні подарунки, які виготовили гуртківці районної асоціації людей з  інвалідністю та працівники Сокальської дитячої районної бібліотеки. Їх урочисто вручали голова районної ради Микола Пасько, начальник відділу культури Мирослава  Михайлюк,  депутат обласної ради Сергій Касян, депутати районної ради Олег Іванчина та Богдан Красько.