Лютий 07 2020 0Комент.

В рамках підготовки до пленарного засідання сорок сьомої сесії Сокальської районної ради проходять засідання постійних комісій

6 лютого пройшло засідання постійної депутатської комісії з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ. В її роботі також брали участь заступник голови Сокальської райради Василь Бойко та керуюча справами Любов Ребрина.

В ході засідання присутні розглянули порядок денний, який виноситься на позачергову сесію райради. В результаті обговорення, всі питання, крім одного, були запропоновані до розгляду. Питання «Про надання дозволу на оренду приміщень» в зв’язку зі зміною Закону України «Про оренду державного та комунального майна» було запропоновано виключити з порядку денного.

Також було розглянуто бюджетне питання: «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2020 рік», яке стосується забезпечення співфінансування з районного бюджету потенційних переможців обласного конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Львівській області. Це питання пропонується включити в порядок денний позачергової сесії.