Лютий 13 2020 0Комент.

Голова Сокальської районної ради зустрівся із представниками лицарського ордена Архистратига Михаїла.

12 лютого голова Сокальської районної ради Микола Пасько зустрівся із представниками лицарського ордена Архистратига Михаїла. В ході розмови йшлось про національно-патріотичне виховання української молоді.

Микола Пасько розповів що в Сокальському районі діє програма «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України на 2017-2020 роки». В її межах, у 2019 році був розроблений проєкт «Стежками Героїв Сокальщини» – унікальний електронний посібник з історії Сокальського краю. Він містить інформацію про події, що відбувались на наших теренах, про видатних людей Сокальщини: новітніх Героїв та учасників національно-визвольної боротьби минулого століття.

Очільник району продемонстрував лицарям, як діє ця електронна платформа, що містить три розділи: «Герої сучасності», «Історичні постаті» та «Визначні місця». Гості мали можливість переглянути сюжет про нашого земляка, молодшого сержанта Олега Галатюка, який трагічно загинув 22 грудня 2015 року в зоні АТО.

На завершення зустрічі присутні обговорили шляхи співпраці у сфері національно-патріотичного виховання дітей та молоді.