П Р О Т О К О Л  № 37 постійної депутатської комісії  з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії із ЗМІ від 12.02.2020

П Р О Т О К О Л  № 37

постійної депутатської комісії  з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії із ЗМІ

від « 12 » лютого 2020 р.

Присутні:

Голова постійної комісії:  Притулко В.Я.

Секретар постійної комісії: Красько Б.І.

Члени постійної комісії: Ходор С.П.

Відсутні: Стельмащук М.П., Гаврилів Я.С.

Запрошені:  Саламанчук О.М.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про обрання секретаря комісії.
  2. Ознайомлення з листами.
  1. Про обрання секретаря комісії.

СЛУХАЛИ: Про обрання секретаря комісії.

ВИСТУПИЛИ: Притулко В. Я.

ВИРІШИЛИ: Обрати секретарем комісії Краська Б.І.

Голосували : За –  одноголосно.

 

  1. Ознайомлення з листами.

 

–  РОЗГЛЯНУЛИ:  Лист депутата Львівської обласної ради Ткачика В.П. від 06.02.2020р. № 0209 щодо звернення до Президента України, голови Львівської ОДА, міністра внутрішніх справ, керівника національної поліції про недоцільність перебування на займаній посаді керівника національної поліції у Львівській області.

   ВИРІШИЛИ: Підтримати ініціативу депутата Львівської обласної ради Ткачика В.П., підготувати та винести на розгляд чергової сесії вищевказані звернення.

–  РОЗГЛЯНУЛИ:  Лист депутатів Львівської обласної ради Ткачика В.П. та Грабінського І.М.  від 10.02.2020р. № 0221 щодо звернення до Президента України, голови Львівської ОДА, міністра внутрішніх справ, керівника національної поліції про недоцільність перебування на займаній посаді керівника національної поліції у Львівській області Віконського В.В.

ВИРІШИЛИ: Підтримати ініціативу депутатів Львівської обласної ради Ткачика В.П. Грабінського І.М., підготувати та винести на розгляд чергової сесії вищевказані звернення.

– РОЗГЛЯНУЛИ:  Лист Львівського прикордонного загону ЗРУ ДПСУ від 29.01.2020р. № 70/1154  щодо виділення  коштів з районного бюджету в сумі 250,0 тис. грн. для придбання обладнання та майна у 2020 році, для відділень інспекторів прикордонної служби «Угнів», «Белз» та «Павловичі».

ВИРІШИЛИ: Скерувати розгляд даного листа  на комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

– РОЗГЛЯНУЛИ:  Лист  Сокальського районного центру ГУ ДСУНС від 05.02.2020р. № 22/142-РС щодо внесення змін в Цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Сокальського району на 2019-2021 роки

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати  внести запропоновані зміни в Цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Сокальського району на 2019-2021 роки та розглянути проект рішення про внесення змін на черговій сесії районної ради.

– РОЗГЛЯНУЛИ:  Лист Кінологічного навчального центру ЗРУ ДПСУ від 31.01.2020р. № 70/377  щодо виділення військовій частині 2418 коштів з районного бюджету в сумі 506,5 тис. грн. в рамках Програми матеріально-технічного забезпечення окремих військових формувань, дислокованих та територіях Львівської області, на 2020 рік.

ВИРІШИЛИ: Скерувати розгляд даного листа  на комісію районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

 

                                                  Голосували:  за – одноголосно

 

 

Голова постійної комісії                                                                      Віктор Притулко

Секретар постійної комісії                                                                  Богдан Красько