Р І Ш Е Н Н Я №902 від 11.02.2020/Про перейменування  Будинку дитячої та юнацької творчості м.Соснівки  у Будинок дитячої та юнацької творчості м.Соснівки Сокальської районної ради Львівської області та затвердження Статуту у новій редакції

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

          XLVII сесія VІІ__скликання
          Р І Ш Е Н Н Я 902

11 лютого  2020 року                                                         м.Сокаль

 

Про перейменування  Будинку дитячої та юнацької творчості

м.Соснівки  у Будинок дитячої та юнацької творчості

м.Соснівки   Сокальської районної ради Львівської області

та затвердження Статуту у новій редакції

 

Розглянувши звернення від 03.01.2020р.  Будинку дитячої та юнацької творчості м.Соснівки, відповідно до постанови Верховної ради України від 06 червня 2019 року №2749-VІІІ «Про зміни в адміністративно-територіальному устрої Львівської області, зміну і встановлення меж Сокальського району Львівської області»,  рішення Сокальської районної ради Львівської області від 17.12.2019 року №862 «Про безоплатне прийняття з комунальної власності територіальної громади в особі Червоноградської міської ради Львівської області, об’єктів, земельних ділянок  та майна, які знаходяться на балансі відділу освіти Червоноградської міської ради Львівської області у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району та передачу їх в оперативне управління  Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району», керуючись  ЗУ «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань », ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку, Сокальська районна рада Львівської області,-

ВИРІШИЛА:

  1. Перейменувати Будинку дитячої та юнацької творчості м.Соснівки  у Будинок дитячої та юнацької творчості м.Соснівки   Сокальської районної ради Львівської області.
  2. Затвердити в новій редакції Статут Будинку дитячої та юнацької творчості м.Соснівки  Сокальської районної ради Львівської області, що додається на  15 аркушах.
  3. Керівнику закладу освіти подати необхідні документи для державної реєстрації змін до установчих документів.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, туризму  та духовного розвитку.

 

                    Голова районної ради                                                                    Микола Пасько

 

902 статут БДЮТС