Про внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Сокальського району на 2019–2021 роки

 

ПРОЕКТ

 

 

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  • сесія _VІІ__скликання
Р І Ш Е Н Н Я

________________  2020 року                                                м.Сокаль

 

 

Про внесення змін до Цільової соціальної

програми розвитку цивільного захисту

Сокальського району на 2019–2021 роки

 

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій техногенного й природного характеру, зміцнення матеріально-технічної бази пожежно-рятувальних підрозділів, покращення протипожежного захисту підприємств, установ, організацій і населених пунктів, враховуючи висновки постійних  комісій районної ради, Сокальська районна рада  Львівської області,-

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Внести зміни в Цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Сокальського району на 2019–2021 роки, затверджену рішенням сесії районної ради від 27 червня 2019 року №779, зокрема:

1.1. Викласти абзаци 3-4 розділу 5 «Перелік завдань і заходів Програми» текстової частини Програми в наступній редакції :

 «1. Забезпечення предметами довгострокового користування – бойовим одягом, колесами до автомобіля «mercedes atego», бензиновими повітродувними пристроями.

2.Забезпечення пожежними рукавами, спеціальними гумовими чоботами пожежника та пожежними поясами».

1.2. Викласти Додатки 1-3 до Програми в новій редакції, що додаються.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, екології, раціонального природокористування та розвитку сільських територій та з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

Голова районної ради                                           Микола ПАСЬКО

дод. проект зміни Програма ДСНС на 2020