Про внесення змін до районних Програм

ПРОЕКТ

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я

квітень 2020 року                                                                                                            м.Сокаль

 

Про внесення змін до

районних Програм

 

Керуючись пунктом 16 статті 43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, Сокальська районна рада  Львівської області,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Внести зміни до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2020 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 24 грудня 2019 року № 883, (далі – Програма) саме:

 

1.1. У текстовій частині Програми в розділі 6.8. «Фінансування додаткових витрат повязаних з закупівлею житла за рахунок субвенції з державного бюджету для дітей-сиріт, осіб з їх числа» доповнити абзацом, наступного змісту:

«Даний захід реалізується шляхом виплати компенсації дитині-сироті, особі з їх числа на підставі поданої заяви та підтверджуючих документів про здіснення витрат пов’язаних з оплатою послуг з оформленням права власності на житло, земельної ділянки.»

 

1.2. Викласти Додатки 2 – 4 до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2020 рік в новій реакції, що додаються.

 

  1. Внести зміни до Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян  в  автомобільному транспорті у Сокальському районі на 2020 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 24 грудня 2019 року № 885, (далі – Програма) саме:

 

2.1. Викласти Паспорт та Додатки 2 – 3 до Програми компенсації пільгового проїзду окремих категорій громадян  в  автомобільному транспорті у Сокальському районі на 2020 рік в новій реакції, що додаються.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

  

Голова районної ради                                                       Микола Пасько

 

дод. проект ріш зміни до райпрограм -соцзахист