Про внесення змін у Програми на 2020 рік

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  сесія ___     скликання

Р І Ш Е Н Н Я №

______________2020 року                                                                         м.Сокаль

 

Про внесення змін у  

Програми на 2020 рік.

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Бюджетного кодексу України, з метою врегулювання питання медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО –ООС та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО-ООС на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КНП «Сокальська ЦРЛ» на 2020 рік та реалізації проєктів місцевого розвитку закладів охорони здоров’я по КНП «Сокальська ЦРЛ»,   враховуючи висновки профільної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення та комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Сокальська районна рада Львівської області, –

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до Програми реалізації проєктів місцевого розвитку закладів охорони здоров’я по КНП «Сокальська ЦРЛ» на 2020 рік.,  затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 11 лютого 2020 року №906, а саме додатки 1,2,3 викласти у новій редакції, що додаються.
  2. Внести зміни до Програми медичного забезпечення демобілізованих учасників АТО-ООС та членів сімей загиблих військовослужбовців під час АТО-ООС на сході України, а також поранених в ході Революції Гідності у КНП «Сокальська ЦРЛ»,  затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 24 грудня 2019 року № 878, а саме додатки 1,2,3 викласти у новій редакції, що додаються.
  3. Контроль за виконанням рішення районної ради покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення та комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

   

       Голова районної ради                                              Микола Пасько

Додаток до проекту рішення Програма АТО-проекти на 2020 27.02.20