Про затвердження структури та чисельності Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району»  

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

         сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я

 _____________ 2020 року                                                                         м.Сокаль

                                                          

Про затвердження структури

та чисельності Комунальної установи

Сокальської районної ради Львівської

області «Центр з обслуговування закладів

освіти Сокальського району»

 

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист Комунальної установи Сокалської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 09.01.2020 р. №01-8/7,  висновки постійних комісій районної ради, Сокальська районна рада Львівської області, –

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1.Затвердити структуру та чисельність Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» з  «___»_________2020 року згідно з додатком.

2.Вважати таким, що втратило чинність рішення сесії Сокальської районної ради Львівської області віл 30.10.2018 р. №638 «Про затвердження структури та чисельності Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району»

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку.

 

                Голова районної ради                                                           Микола Пасько

Додаток до проекту рішення про зміну структури ЦОЗО