Березень 12 2020 0Комент.

В Сокальському районі з 12 березня по 3 квітня оголошується карантин

12 березня заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко взяв участь в засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке проводив голова Сокальської райдержадміністрації Ігор Дацюк. Основна тема, яку обговорили присутні – виконання заходів, прийнятих Кабінетом Міністрів України, через загрозу епідемії коронавірусу та недопущення поширення COVID-19.

Ігор Дацюк ознайомив учасників наради із постановою Кабміну, згідно з якою в країні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти, вводиться обмеження на проведення масових заходів, де запланована участь 200 та більше осіб, спортивні заходи можуть проводитись без участі глядачів.

Після детального обговорення ситуації в Сокальському районі, члени комісії з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняли рішення з 14 години 12  березня до 3 квітня оголосити карантин у всіх закладах освіти району. Окрім того, рекомендується вжити дезінфекційні заходи в усіх навчальних та позашкільних установах, на підприємствах, що функціонують в сфері торгівлі громадського харчування, пасажирських перевезень.

Далі учасники засідання обговорили загальну ситуацію на Сокальщині щодо захворюваності на ГРВІ. Головний лікар Сокальської центральної районної лікарні Роман Швед повідомив, що на сьогодні, рівень захворюваності йде на спад і загалом, епідпоріг на теренах району не перевищувався. Присутні медики дали кілька рекомендації щодо профілактики захворювання на коронавірус і звернулись до людей, які повертаються з інших країн, особливо Італії, провести вдома двотижневий карантин.