Березень 27 2020 0Комент.

Відбулось засідання трьох постійних депутатських комісій

26 березня, в межах підготовки до 49 сесії Сокальської районної ради, відбулись засідання трьох постійних депутатських комісій: з питань освіти, культури, туризму  та духовного розвитку, з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва, а також з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ. У їх роботі взяли участь заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, начальник фінансового управління Сокальської райдержадміністрації Галина Леонова, директор «Центру з обслуговування закладів освіти Сокальського району» Микола Мисак, головний лікар СЦРЛ Роман Швед, керівники структурних підрозділів Сокальської райдержадміністрації.

Комісії розглядали профільні проекти рішень, які виносяться на 49 чергову сесію районної ради. Серед них – «Про затвердження звітів розпорядників коштів про виконання загальнорайонних програм за 2019 рік», «Про затвердження розпоряджень голови Сокальської райдержадміністрації», затвердження або внесення змін у низку районних програм. Основну увагу комісії зосередили на питанні «Про внесення змін до показників районного бюджету на 2020 рік». Галина Леонова доповідала на які галузі планується скерувати додаткові фінансові ресурси.

Після обговорення члени комісії рекомендували депутатам Сокальської районної ради підтримати відповідні профільні питання порядку денного чергової 49-ї сесії. На завершення також були опрацьовані листи, що надійшли на розгляд комісій у міжсесійний період.

Відповідно до розпорядження голови Сокальської районної ради, 49 сесію Сокальської районної ради планується провести 31 березня 2020 року. Початок о 10 годині, в сесійній залі.