Квітень 27 2020 0Комент.

Сокальські медики отримали 400 захисних костюмів

24 квітня Сокальська центральна районна лікарня отримала 400 комплектів захисних костюмів, які повністю захищають медичних працівників від потрапляння на шкіру коронавірусної інфекції. Профінансувало придбання всіх захисних комбінезонів підприємство ПрАТ «Львівоблененрго».

Медичний вантаж на Сокальщину привезли перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації  Андрій Годик, а також голова профспілки ПрАТ «Львівобленерго» Тарас Костів. Їх зустріли голова Сокальської районної ради Микола Пасько та заступник голови райради Василь Бойко, голова Сокальської райдержадміністрації Ігор Дацюк, головний лікар Роман Швед та депутат Львівської обласної ради Сергій Касян.

Микола Пасько розповів, що цього дня Сокальський район отримав кілька приємних подарунків. Перший –  5 нових автобусів “Школярик” для наших освітніх закладів, а другий –  захисні костюми для лікарів. Очільник райради, від імені громади Сокальського району, подякував спонсорам за надану допомогу у боротьбі з епідемією: “Я хочу подякувати підприємству “Львівобленерго”, яке визначило для себе такі основні пріоритети, як захист життя та здоров`я людей і згуртованість в протидії коронавірусу. Вже не вперше і не з пустими руками, приїздить на Сокальщину перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк. Минулого тижня він  привіз 100 захисних костюмів для лікарів та 40 масок – респіраторів від обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації медико-біологічного характеру регіонального рівня. Цього разу, передав захисні костюми.  Я вважаю, що завдяки вжиттю всіх необхідних заходів, на сьогоднішній день Сокальська центральна районна лікарня немає пацієнтів із  COVID – 19“.

Нагадаємо, що Сокальська центральна районна лікарня є однією із медичних установ області, які нестимуть основне навантаження у лікуванні хворих на коронавірусну інфекцію з Сокальського та Радехівського районів, міста Червоноград та Великомостівської ОТГ. За словами головного лікаря Романа Шведа, лікарня забезпечена всіма необхідними речами для двотижневої повноцінної роботи медиків, в разі виникнення масового спалаху коронавірусу на наших теренах. Допомогу Сокальській ЦРЛ надають районні депутати, підприємці, обласне керівництво, а також небайдужі громадяни.

Зокрема, суттєву підтримку отримала лікарня з районного бюджету. В ході останніх двох сесії районні депутати прийняли рішення та виділили понад 7 мільйонів гривень для медичного закладу. Частина цих коштів буде скерована для придбання двох апаратів ШВЛ, засобів захисту та дезінфекцій, забезпечення стимулюючих виплат для медперсоналу, який буде  боротись із поширенням епідемії.  Тому Богдан Гагалюк, у коментарі місцевим ЗМІ наголосив, що Сокальська лікарня готова до прийому та лікування хворих на коронавірусну інфекцію.