Про обрання, призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

          ________ сесія  VІІ__скликання
          Р І Ш Е Н Н Я ______

 _______________ 2020 року                                                                         м.Сокаль

 

Про обрання, призначення на посаду та

звільнення з посади керівників закладів 

освіти спільної комунальної власності

територіальних громад сіл, селища, міст

Сокальського району

Відповідно до Закону України “Про освіту”,  Закону України “Про повну загальну середню  освіту” , Кодексу законів про працю України, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України №291 від 28.03.2018р., враховуючи висновки постійних депутатських комісій районної ради, Сокальська районна рада Львівської області, –

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району» (додаток 1)
  2. Затвердити Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району. (додаток 2).
  3. Затвердити Типову форму контракту з керівником закладу загальної середньої освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району (додаток 3).
  4. Доручити голові районної ради:

4.1. Надавати керівнику закладу освіти своїм розпорядженням щорічні та інші передбачені чинним законодавством України відпустки.

4.2. При наданні щорічної відпустки видавати розпорядження про виплату матеріальної допомоги на оздоровлення у розмірі посадового окладу.

4.3. Відряджати у службове відрядження керівника закладу освіти своїм розпорядженням.

Скеровувати вказані в пп. 4.1.,4.2.,4.3 розпорядження в бухгалтерію закладу освіти або в централізовану бухгалтерію для нарахування та здійснення виплат.

  1. Визнати такими, що втратили чинність рішення Сокальської районної ради Львівської області від 30.10.2018 року «Про внесення змін в тимчасовий Порядок призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів загальної середньої освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району та затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району» та від 07.12.2017 року №402 ” Про затвердження Тимчасового порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району»
  2. Контроль за виконанням рішення покласти  на постійну депутатську комісію з питань освіти,  культури,  туризму та духовного розвитку .

 

       Голова районної ради                                                            Микола Пасько

Додаток 1 порядок призначення та звільнення з посади

Додаток 2 положення про конкурс

Додаток 3 контракт