ПРОТОКОЛ № 40 депутатської комісії з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії із ЗМІ від 13.05.2020

П Р О Т О К О Л  № 40

 депутатської комісії з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії із ЗМІ 

від « 13 » травня 2020 р.

Присутні:

Голова постійної комісії:  Притулко В.Я.

Секретар постійної комісії: Стельмащук М.П.

Члени постійної комісії: Красько Б.І .

Відсутні: Гаврилів Я.С.,  Ходор С.П.

 

Запрошені:  Ребрина Л.Я., Саламанчук О.М.

 

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 

  1. Про затвердження порядку денного 50 позачергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання.
  2. Розгляд проектів рішень, включених в порядок денний 50 позачергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання.
  3. Ознайомлення з листами.
  1. Про затвердження порядку денного 50 позачергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання

 СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного 50 позачергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання

ВИСТУПИЛИ: Притулко В. Я.

ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований порядок денний 50 позачергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання.

Голосували : За –  одноголосно.

  1. Розгляд проектів рішень, включених в порядок денний 50 позачергової сесії Сокальської районної ради Львівської області VIІ скликання:
  • СЛУХАЛИ: Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2019 рік

        ВИСТУПИЛИ: Притулко В. Я.

        ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до показників районного бюджету Сокальського району на 2019 рік»

Голосували : За – одноголосно.

  • СЛУХАЛИ: Про звільнення від орендної плати за користування майном, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району

      ВИСТУПИЛИ: Притулко В. Я.

 ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про звільнення від орендної плати за користування майном, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району»

Голосували : За – одноголосно.

3. СЛУХАЛИ:  Про внесення змін до Регламенту Сокальської районної ради Львівської області VІI скликання

                 ВИСТУПИЛИ: Притулко В. Я.

             ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення «Про внесення змін до Регламенту Сокальської районної ради Львівської області VІI скликання» 

Голосували : За – одноголосно.

  • СЛУХАЛИ: Про внесення змін до районних програм

    ВИСТУПИЛИ: Притулко В. Я.

             ВИРІШИЛИ: Рекомендувати сесії районної ради розглянути запропонований проект рішення  «Про внесення змін до районних програм»

Голосували : За – одноголосно

 

  • СЛУХАЛИ: Розгляд  листів.
  • РОЗГЛЯНУЛИ:  Лист Головного управління державн ої служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області від 14.04.2020р. № 3/520 щодо виділення паливно-мастильних матеріалів із запасів районного матеріального резерву на ліквідацію наслідків пожеж торфу, загорянь сухої рослинності, попередження виникнення надзвичайних ситуацій та їх ліквідацію на території Сокальського району.

ВИРІШИЛИ: Скерувати даний лист на розгляд постійної депутатської комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

 

  Голосували:  за – одноголосно

 

Голова постійної комісії                                                                      Віктор Притулко

Секретар постійної комісії                                                                  Марія Стельмащук