Травень 23 2020 0Комент.

23 травня – День Героїв!

Шановні краяни!

Прийміть наші найщиріші вітання зі Святом Героїв – днем вшанування тих, хто поклав своє життя на вівтар української Незалежності, хто боровся за нашу свободу.

Це свято є нагодою ще раз зазирнути до сторінок історії та згадати про звитягу оборонців і визволителів української землі – козаків, Січових Стрільців, Героїв Крут, повстанців УНР і ЗУНР, вояків ОУН-УПА, Героїв Небесної Сотні, які славетними звершеннями здобували й відстоювали українську свободу і незалежність.

Війна забирає найкращих українців. Наш святий обов’язок – пам’ятати про Героїв. Ми не маємо права  забувати імена тих, хто віддав своє життя та щире синівське серце за Україну. . Адже хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани.

Щоб зберегти наше минуле, збагнути його безцінність та передати молоді правдиві сторінки історії, Сокальська районна рада підтримала ініціативу пластунів та у межах програми «Національно-патріотичного, військово-спортивного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних силах України» створила електронну платформу «Стежками Героїв Сокальщини». Цей унікальний посібник з історії Сокальського краю. У ньому – імена та життєві історії видатних людей Сокальщини: новітніх патріотів та учасників національно-визвольної боротьби минулого століття, які стали символом для українського народу і тавром для його ворогів. Схиляємо голови перед подвигом Героїв, що ціною власного життя захищали Україну та відстоюють її право йти демократичним шляхом!

І звичайно – це свято є особливим для тих, хто сьогодні, зі зброєю в руках боронить нашу землю від ворога на сході України. Серед сучасних героїв є багато вихідців із нашої рідної Сокальщини. Дякуємо за Вашу мужність та стійкість, за героїзм та непохитність.

У цей день я бажаю кожному, аби на українській землі панували мир і злагода. Бажаю добра Вам і Вашим родинам, а нашій державі – процвітання, сили і слави!

 

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! 

 

З повагою,
голова Сокальської районної ради
Микола Пасько, депутатський корпус