Травень 29 2020 0Комент.

Привітання зі святом останнього дзвоника!

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

    Вітаємо Вас із чудовим святом – Днем останнього дзвоника! Це свято об’єднує  нас і дарує посмішки, гарний настрій та світлі надії. Хоча цього року воно відзначається дистанційно, в умовах карантину, це все одно старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і цікаво відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

     В  доросле життя нині вирушають випускники Сокальщини. Ви йдете у самостійне життя у складний для держави час, коли визначається її майбутнє. Важливу роль у цій боротьбі відіграють саме молоді та відважні люди, які зросли у часи незалежності та прагнуть жити у вільній, незалежній та чесній державі. Багатьох з них вже, на жаль, немає. Пам’ятайте про тих, хто віддав свої життя за те, аби ми всі могли вільно ходити по рідній землі. Де і в якій країні Ви б не були – не забувайте, що Ви – українці. Залишайтесь патріотами своєї держави, такими, якими Вас виховали Ваші вчителі і батьки.

     Як змінюється наше життя, так і щороку змінюється освітня галузь Сокальщини. За два останніх років з районного бюджету було виділено на потреби шкіл Сокальського району – 140 млн.грн. Як результат – суттєво оновилась матеріально-технічна база наших навчальних закладів. Вони поповнились не лише комп’ютерною технікою, але й інтерактивними мультимедійними комплексами, Smart-дошками, новими меблями. Завдяки проведеним капітальним та поточним ремонтам школи змінили свій вигляд – стали більш привабливими, сучасними, яскравими закладами, в яких хочеться вчитися. Переглядаються підходи та методики викладання, і наші освітні заклади поступово переходять на справді особистісно орієнтоване навчання та підготовку кожного учня до життя у сучасному суспільстві знань.

 Тож вітаємо вчителів, працівників шкіл, батьків, учнів і випускників зі святом останнього дзвоника, з успішним завершенням ще одного шкільного року, який кожному подарував нові знання, нові враження, нові думки та почуття.  Бажаємо всім міцного здоров`я та миру і злагоди, здійснення мрій і нових перемог!

 

З повагою,
голова Сокальської районної ради
Микола Пасько, депутатський корпус