Червень 06 2020 0Комент.

Вітання з нагоди Дня журналіста!

Шановні журналісти!

 6 червня у Вашій великій і творчій родині – професійне свято. З Днем журналіста щиро вітаємо всіх,  хто свої помисли, талант і вміння віддає служінню цій благородній справі.  Ваша праця потрібна і відповідальна. Саме Ви професійно та неупереджено, на своїх робочих місцях правдиво і об’єктивно творите історію сьогодення, відображаючи сучасність.

Журналістика – це навіть не робота, а стиль життя. Українські майстри пера показують приклад справжнього патріотизму і своєю зброєю, вільним словом, захищають рідну землю! У найскладніший період для нашої держави – кризи влади, агресії Росії, інформаційної та реальної війни – ви стали на захист незалежності, неподільності, суверенності України.

Журналістика Сокальщини славиться не лише фаховою майстерністю, а й свідомою громадянською позицією. У різні часи, висвітлюючи життя району, Ви демонстрували принциповість та об’єктивність, правдивість і патріотизм, послідовність та згуртованість.

Від усього серця зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, сімейного благополуччя, цікавих тем, якісних матеріалів та суспільного визнання. Нехай Ваша журналістська праця гідно служить людям, правді й істині, добру, миру й справедливості!

З повагою,
голова Сокальської районної ради
Микола Пасько, депутатський корпус