Червень 23 2020 0Комент.

Заступник голови Сокальської районної ради відвідав школи в селах Муроване та Ванів

19 червня заступник  голови районної ради Василь Бойко та директор КП «Центр обслуговування закладів освіти» (ЦОЗО) Микола Мисак здійснили робочу поїздку у низку навчально-виховних закладів району Белзького освітнього округу. Зокрема, вони відвідали школи у селах: Муроване та Ванів, де зустрілися з керівництвом освітніх установ, педагогами, технічними працівниками та батьками, особливу увагу приділили покращенню стану матеріально-технічної бази шкіл та їх підготовці до нового навчального року. Окрім того, представники влади району не оминули увагою і зроблені ремонти у навчальних закладах та їхні нагальні проблеми.

Першим гості відвідали Ванівський НВК «ЗШ І-ІІ ст. – дитячий садок», де Василь Бойко та Микола Мисак зустрілися з адміністрацією НВК та представниками батьківського комітету, обговорили потреби навчально-виховного комплексу. Зокрема, йшлося про протікання даху над приміщенням дошкільної установи, покращення умов праці в харчоблоці шкільної їдальні. Проте найгострішою проблемою є капітальний ремонт спортивного залу. Для вирішення  цього наболілого питання сільської школи вже зроблені перші кроки: депутати Ванівської сільської ради виділили 100 тисяч гривень для ремонту спортзалу. Але, цієї суми недостатньо і адміністрація Ванівського НВК звернулася до Сокальської районної ради з проханням  про співфінансування.

Гості оглянули приміщення школи, пришкільної території, харчоблок, спортзал, ознайомилася з навчальними планами роботи тощо.

Наступна локація робочої поїздки – Мурованський навчально-виховний комплекс «ЗШ І-ІІІ ст. – дитячий садок». Директор школи Михайло Золочівський провів екскурсію закладом по затишних та комфортних навчальних  кабінетах та класних кімнатах. За минулий  навчальний рік тут було замінено підлогу в спортивній кімнаті та в кабінеті інформатики, покладено лінолеумне покриття в підвальному приміщенні. Ще планується заміна покрівлі даху та утеплення фасаду дошкільного підрозділу НВК, яке проводитиметься за кошти районного бюджету.  При сприянні  районної ради  та КП ЦОЗО повністю завершено перекриття даху НВК та виготовлено  проєктно-кошторисну документацію для будівництва спортивного залу. За це, дирекція НВК, щиро вдячна депутатам районної ради, а також керівництву районної ради і директору  КП «Центру  з обслуговування  закладів освіти»  Миколі Мисаку.

З настанням літніх канікул у Мурованському НВК «ЗШ І-ІІІ ст. – дитячий садок»  розпочали підготовку до нового 2020/2021 навчального року, щоб 91 школяру було комфортно у відремонтованих та затишних класах. Михайло Золочівський звернув увагу на наболілі проблеми. Навчальний заклад своїми силами  зробив утеплення половини фасаду дитячої дошкільної установи, й сподівається, що  до початку навчального року буде отеплена й друга частина.

Заступник голови районної ради Василь Бойко констатував, що в закладах освіти Сокальського району  йде постійне оновлення освітнього простору. У 2020 році кожна школа отримала свою долю уваги. Він висловив вдячність керівникам навчальних закладів, технічним працівникам, батькам за створення комфортних умов для навчання дітей та наголосив, що хід підготовки закладів освіти вселяє упевненість, що 1 вересня діти району прийдуть у світлі, відремонтовані приміщення.