Червень 23 2020 0Комент.

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні громадяни!

25 червня буде проходити пленарне засідання 51 чергової сесії Сокальської районної ради. На порядку денному є 17 питань, серед яких – «Про стан доріг на території Сокальського району  та виконання  районної Програми «Дороги Сокальщини», «Про звіт голови Сокальської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району та делегованих повноважень у 2019 році», «Про інформацію Червоноградської місцевої прокуратури Львівської області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території  Сокальського району у 2019 році за участю Прокуратури Львівської області» та «Про інформацію Сокальського відділення поліції Червоноградського відділу поліції ГУНП у Львівській області про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони  громадського порядку та результати діяльності на території Сокальського району  у 2019 році за участі Головного Управління Національної Поліції Львівської області».

Враховуючи карантинні обмеження та зростання кількості хворих на COVID – 19 на території Львівської області, доступ до приміщення Сокальської районної ради  обмежений.

Якщо у Вас виникають запитання з приводу вищеназваних тем – прохання надсилати їх на електронну адресу Сокальської районної ради: radasokal@gmail.com і вони будуть озвучені під час засідання.

Також нагадуємо, що переглянути хід роботи 51 сесії Сокальської районної ради Ви можете через он-лайн трансляцію на You Tube  каналі «Сокаль і Сокальщина».