ПРОТОКОЛ засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку від 22.06.2020

СОКАЛЬСЬКА РАЙОННА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ПРОТОКОЛ

 засідання постійної депутатської комісії з питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку

 від  22 червня  2020 р.

 

Присутні:

 

Голова постійної комісії: Береза О. А.

Секретар постійної комісії: Ігнатюк М.В.

 Члени постійної комісії: Дашковська Н.В.

 

Запрошені: Ребрина Л.Я. – керуюча справами Сокальської районної ради, Мисак М.І. – директор КУСРРЛО «ЦОЗО», Антонюк Р.М.- начальник відділу освіти Сокальської РДА, Леонова Г.С.- начальник фінансового управління Сокальської РДА, Царинська А.- спеціаліст відділ культури, молоді та спорту Сокальської РДА, Плетінка Р.М.- директор Сокальської ДЮСШ «Соколяни» Сокальської районної ради, Кожушко О.В. – депутат Сокальської районної ради.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про затвердження порядку денного п’ятдесят першої чергової сесії Сокальської районної ради VII скликання.

ВИСТУПИЛА: Береза О.А.

Голосували : за – одноголосно

  1. Слухали про звіт голови Сокальської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району та делегованих повноважень у 2019 році.

ВИСТУПИЛА: Береза О.А.

ВИРІШИЛИ:рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проєкт рішення «Про звіт голови Сокальської районної державної адміністрації про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Сокальського району та делегованих повноважень у 2019 році».

Голосували : за – одноголосно

  1. Слухали про виконання районного бюджету Сокальського району за І квартал 2020 року.

ВИСТУПИЛА: Леонова Г.С.

Голосували : за – одноголосно

  1. Слухали про затвердження розпоряджень Сокальської районної державної адміністрації.

ВИСТУПИЛА: Леонова Г.С.

ЗАПИТАННЯ: Кожушко О.В.(чи виконано районний бюджет?)

ВИСТУПИЛА: Леонова Г.С.(районний бюджет виконано на 97,3%)

ВИРІШИЛИ:рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проєкт рішення «Про затвердження розпоряджень Сокальської районної державної адміністрації»

Голосували : за – одноголосно

  1. Слухали про затвердження структури та чисельності Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району».

ВИСТУПИВ:Мисак М.І.

ВИРІШИЛИ:рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проєкт рішення «Про затвердження структури та чисельності Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району».

Голосували : за – одноголосно

  1. Слухали про затвердження нової редакції Статуту дитячо-юнацької спортивної школи «Соколяни» Сокальської районної ради Львівської області.

ВИСТУПИВ:Плетінка  Р.М.

ЗАПИТАННЯ:Ігнатюк М.В.( чи будуть вводитись додаткові штатні одинині?)

ВИСТУПИВ:Плетінка  Р.М.(ні, не будуть)

ВИРІШИЛИ:рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проєкт рішення «Про затвердження нової редакції Статуту дитячо-юнацької спортивної школи «Соколяни» Сокальської районної ради Львівської області».

Голосували : за – одноголосно

  1. Слухали про надання дозволу на списання транспортних засобів.

ВИСТУПИЛА:Береза О.А.(на сайті Сокальської районної ради оприлюднено проєкт рішення «Про надання дозволу на списання транспортних засобів». Оскільки пройшло двадцять робочих днів з дати оприлюднення даного проєкту рішення рекомендую включити його до порядку денного п’ятдесят першої чергової сесії Сокальської районної ради).

ВИСТУПИВ:Мисак М.І.

ВИРІШИЛИ:рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проєкт рішення «Про надання дозволу на списання транспортних засобів».

Голосували : за – одноголосно

  1. Слухали про обрання, призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району.

ВИСТУПИЛИ:Береза О.А., Ребрина Л.Я.

ВИРІШИЛИ:рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проєкт рішення «Про обрання, призначення на посаду та звільнення з посади керівників закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району».

Голосували : за – одноголосно

 9.Слухали про затвердження в новій редакції статутів закладів освіти.

ВИСТУПИЛА: Береза О.А.( на сайті Сокальської районної ради оприлюднено проєкт рішення «Про затвердження в новій редакції статутів закладів освіти». Оскільки пройшло двадцять робочих днів з дати оприлюднення даного проєкту рішення рекомендую включити його до порядку денного п’ятдесят першої чергової сесії Сокальської районної ради

ЗАПИТАННЯ: Ігнатюк М.В.(чи будуть змінені назви шкіл?)

ВИСТУПИЛА:Ребрина Л.Я.(назви шкіл не буде змінено, статути будуть приведені у відповідність до норм закону «Про повну загальну середню освіту»).

ЗАПИТАННЯ:Кожушко О.В.

ВИСТУПИЛИ: Береза О.А., Ребрина Л.Я., Ігнатюк М.В.

ВИРІШИЛИ:рекомендувати сесії районної ради розглянути та підтримати запропонований проєкт рішення «Про затвердження в новій редакції статутів закладів освіти».

Голосували : за – одноголосно

 СЛУХАЛИ: ознайомлення з листами:

  • лист КУСРРЛО «ЦОЗО» від 13.05.2020 р. №01-8/222  щодо надання дозволу на списання транспортних засобів.

ВИСТУПИЛА: Береза О.А.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі взяти до відома та рекомендувати сесії районної ради розглянути дане питання.

  • лист КУСРРЛО «ЦОЗО» від 14.05.2020 р. №01-8/226  щодо уточнення даних наданих в листі від 13.05.2020 р. №01-8/222  щодо надання дозволу на списання транспортних засобів.

ВИСТУПИЛА: Береза О.А.

ВИРІШИЛИ: інформацію надану у листі взяти до відома

ГОЛОСУВАЛИ «ЗА» ОДНОГОЛОСНО

 

                    Голова постійної комісії                                                                  Береза О.А.

                   Секретар постійної комісії                                                             Ігнатюк М.В.