Червень 28 2020 0Комент.

28 червня – День Конституції України!

Шановні жителі Сокальщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята – Дня Конституції України.

28 червня 1996 року у Верховній Раді України переміг політичний компроміс і мудрість. Ухвалений Основний Закон остаточно закріпив статус України як суверенної, незалежної, демократичної та правової держави, визначив стратегічні вектори державної політики, в центрі якої людина, її честь та гідність, недоторканість та безпека, громадянські права і свободи.

Як показує історія, демократичний розвиток України завжди зустрічав перепони, і сьогодні ми знову повинні боротись  за дотримання конституційних принципів, які гарантуватимуть мирне та вільне життя в нашій державі. Ми долаємо складний шлях входження у європейське співтовариство, а відтак, повноваження інститутів влади потребують істотних змін.

Довгий і складний шлях політичного самовизначення засвідчив невмирущу волю українців мати свою державність, бути суверенним серед інших вільних народів Європи і світу. Послідовно і мужньо крізь віки йшов до цього український народ. Майбутня наша перемога омита кров’ю та сльозами мільйонів українців. Але з нами правда. Ми маємо право жити в конституційно розвиненій та правовій державі.

У теперішній час епохальних змін нехай кожному вистачить витримки, мужності, сили духу і патріотизму для того, аби розвивати нашу країну, зберегти мир і суспільну злагоду.

Усім жителям Сокальщини бажаємо міцного здоров’я, родинного затишку, добра, впевненості у світлому і мирному майбутньому!