Червень 28 2020 0Комент.

Вітання з Днем молоді!

Шановна молодь Сокальщини!

  Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – прекрасне літнє свято молодості, краси, енергії та завзяття. Відзначення цього дня на державному рівні підкреслює виняткове значення, яке молоде покоління відіграє в нашій суверенній країні.
Молодь Сокальщини – надзвичайно талановита та обдарована. Це ви, приносите славу рідній землі, здобуваючи призові місця в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Приємно спостерігати, за тим, як молоде покоління Сокальського району активно долучається до реалізації місцевих проектів та програм, бере активну участь в суспільному житті району, пропонує, допомагає, розуміє і вірить в краще майбутнє рідного краю. Ми пишаємося Вами та Вашими досягненнями в різних напрямках професійної діяльності, на спортивних аренах та у мистецьких заходах.

Щоб підтримати наше талановите і креативне юне покоління Сокальська районна рада вже 5 років поспіль приймає програму підтримки обдарованої учнівської молоді Сокальського району і скеровує кошти з районного бюджету для нагородження кращих юнаків та дівчат.  Мета програми не лише підтримати дітей, які протягом року наполегливо працювали, а й стимулювати їх до нових перемог і здобутків.

Тому з нагоди свята бажаємо усім молодим людям міцного здоров’я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок, а також сил, щоб втілити в життя все, до чого прагне ваш розум і душа. Хочемо побажати Вам, дорогі друзі, щастя і віри у власні сили. Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!