Р І Ш Е Н Н Я №964 від 25.06.2020/Про надання дозволу на списання транспортних засобів

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 LІ   сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 964

   25 червня  2020 року                                                                     м. Сокаль

 

Про надання дозволу на списання

транспортних засобів

 

Розглянувши лист Комунальної установи Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» від 13 травня 2020р. № 01-8/222 про надання дозволу на списання транспортних засобів, відповідно до ст.43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Положенням про порядок списання майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища, міст Сокальського району, затвердженого рішенням сесії районної ради від 05.12.2019 р. №842 та враховуючи висновки постійних комісій районної ради, Сокальська районна рада Львівської області, –

В И Р І Ш И Л А:

1.Надати  Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» дозвіл на списання транспортних засобів шляхом ліквідації(згідно з додатком).

2.Комунальній установі Сокальської районної ради Львівської області «Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району» провести списання транспортних засобів у відповідності до норм чинного законодавства.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань промисловості, інфраструктури, комунального майна та підприємництва та з  питань освіти, культури, туризму та духовного розвитку.

 

Голова районної ради                                                    Микола Пасько 

964 Додаток до рішення