Р І Ш Е Н Н Я №975 від 25.06.2020/Про депутатський запит Плечіня І.Я. щодо надання роз’яснень

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 LІ   сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я 975

   25 червня  2020 року                                                                     м. Сокаль

 

Про депутатський запит

Плечіня І.Я. щодо надання роз’яснень

 

Заслухавши та обговоривши депутатський запит депутата Плечіня І.Я. до голови Сокальської районної державної адміністрації Дацюка І.М. щодо надання роз’яснень, відповідно до частини  2 статті 43 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, статтей 21,22 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад”, Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Підтримати депутатський запит депутата Плечіня І.Я. до голови Сокальської районної державної адміністрації Дацюка І.М щодо надання роз’яснень стосовно заборони діяльності закладів громадського харчування та надання можливості ознайомитись із розрахунками ознак значного поширення випадків COVID 19, коефіцієнтом виявлення випадків інфікування COVID 19, показником динаміки зростання випадків інфікування COVID 19 у Сокальському районі, як того вимагає Постанова КМУ №500 від 17.06.2020р., п.4 , які призвели до такого висновку комісії ТЕБ і НС у Сокальському районі (п.2.8. протоколу).
  2. Голові Сокальської районної державної адміністрації Дацюку І.М розглянути депутатський запит Плечіня І.Я. в п’ятиденний термін. Про результати розгляду повідомити депутата особисто та Сокальську районну раду.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань євроінтеграції, взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту, депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

  

Голова районної ради                                           Микола Пасько