Про внесення змін в рішення Сокальської районної ради Львівської області від 26.11.2015 року №11 «Про обрання постійних комісій районної ради»

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я

                     2020 року                                                                         м.Сокаль

 

Про внесення змін в рішення

Сокальської районної ради Львівської

області від 26.11.2015 року №11 «Про

обрання постійних комісій районної ради»

 

Відповідно до пункту 2 частини  першої статті 43, статті 47 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи постанови Сокальської районної виборчої комісії №98 від 07.05.2020 року «Про визнання обраним депутатом Сокальської районної ради Грисюка В.І., №99 від 07.05.2020 року «Про реєстрацію депутата Сокальської районної ради», розглянувши заяву депутата Сокальської районної ради Грисюка В.І. від 01.07.2020 року,   враховуючи висновок постійної комісії з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ,  Сокальська районна рада Львівської області,-

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни в рішення Сокальської районної ради Львівської області від 26.11.2015 року №11 «Про обрання постійних комісій районної ради», зокрема:

1.1. Вивести із складу комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Глушка Петра Івановича.

1.2. Увести до складу комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Грисюка Віталія Івановича.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань євроінтеграції,  взаємодії з місцевими радами, децентралізації, регламенту,  депутатської етики, законності та взаємодії з ЗМІ.

 

            Голова районної ради                                                            Микола Пасько