Липень 23 2020 0Комент.

Голова Сокальської райради відвідав Сокальській ліцей №1 і оглянув відремонтований дах шкільної майстерні

22 липня голова Сокальської районної ради Микола Пасько відвідав  Сокальський ліцей №1 імені Олега Романіва, де оглянув відремонтований дах шкільної майстерні, а також поспілкувався із директором установи Любов’ю Омеляш та інженером з технічного нагляду Миколою Смусьом.  Як наголосили представники навчального закладу №1 та технагляду у розмові із очільником райради, претензій до якості робіт вони не мають, а дрібні недоліки будуть виправлені перед здачею об’єкту. Загалом, згідно з проектом, була повністю замінена покрівля майстерні Сокальського ліцею №1на площі 850 м.кв. Роботи  виконувались за кошти районного бюджету, їх загальна вартість – 390 тис.грн.

Проте, робота над покращенням умов перебування учнів Сокальського ліцею на цьому не припиняється. Адже, в ході зустрічі голови Сокальської районної ради із колективом школи та батьківським комітетом, яка відбулась в лютому 2020 року, була озвучена основна проблема навчального закладу – це потреба у додаткових класах. Щоб розвантажити основне приміщення ліцею і було запропоновано зробити ремонт майстерні і там проводити уроки хореографії, основ здоров’я,  захисту Вітчизни та образотворчого мистецтва. Для того, щоб майстерня могла повноцінно функціонувати «Центр з обслуговування закладів освіти» розробив два проєкти. Перший – це капітальний ремонт даху, який вже завершено. Другий  – реконструкція будівлі майстерні. Він передбачає облаштування санвузлів, каналізації, відновлення водопостачання, ремонт перекриття, підлоги та стін, утеплення фасаду. Ці роботи будуть виконуватись за кошти районного бюджету. Зараз, проєктно-кошторисна документація проходить державну експертизу, після цього розпочнуться ремонти. Частина з них буде реалізована цього року, інша запланована до виконання вже у наступному.

Загалом, цього року в школах Сокальського району активними темпами йдуть ремонті роботи, які вирішують багаторічні проблеми освітніх установ. Зокрема, до 1 вересня планується оновити 7 покрівель в навчальних закладах сіл Перетоки, Стаївка, Сілець, смт. Жвирка, в Сокальському ліцей№1 та Сокальській ЗШ №4. Вже на сьогодні завершені ремонти дахів на 5 об’єктах, залишились найбільш складні в Сільці та четвертій школі, які передбачають заміну покрівлі з плоскої на шатрову.

Окрім того, цього року три школи району, Сокальська ЗШ №5, Забузька та Ванівська зустрінуть перше вересня із відремонтованими спортзалами, Волицька школа із оновленою системою опалення, а навчальні заклади в Карові, Савчині – новими харчоблоками. Також планується зробити ремонт підлоги в освітніх установах Жвирки і Тартакова, фасаду в Княжівському закладі та ДЮСШ «Соколяни», роздягалень в Сокальській школі №3, замінити димові труби в Хлівчанах та Карові. Таким чином школи Сокальського району оновлюються та модернізуються, створюються необхідні умови для навчання та комфортного перебування дітей у навчальних закладах.