Липень 31 2020 0Комент.

Житель села Копитів, Іван Зданевич, потребує допомоги на лікування!

29 липня голова Сокальської районної ради Микола Пасько та депутат райради Юрій Козійчук відвідали у селі Копитів родину Івана Зданевича. Молодий чоловік у 2014-2015 роках перебував в зоні АТО, а повернувшись зі Сходу України, був змушений поїхати на заробітки в Польщу, щоб утримувати свою сім’ю. Проте на чужині Іван потрапив у ДТП. Кілька місяців він був у вкрай важкому стані, у комі. Після тривалого лікування в Польщі чоловік повернувся додому і тут продовжує свою боротьбу за одужання. Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди у нього проблеми із зором, мовленням, пересувається на візочку.

Микола Пасько розповів що дізнався про трагедію молодого юнака через соцмережу «Фейсбук» і приїхав, щоб поспілкуватись із родиною, почути про першочергові проблеми та спробувати знайти шляхи вирішення.

Досить часто хлопці, які повертаються з війни, залишаються наодинці зі своїми труднощами. Як розповіла мама Івана Зданевича, Оксана, її син не встиг виготувати документи учасника АТО, тому що повинен був їхати за кордон, заробляти кошти. Вже після ДТП, він проходив реабілітацію в лікарнях Сокаля, Соснівки та Львова, але, через карантин, не може продовжувати повноцінне лікування.

Сьогодні чоловік мужньо бореться із своєї хворобою, адже його найсильніше бажання – стати на ноги і ходити. Батько Івана, власними руками зробив тренажер, щоб хлопець міг продовжувати займатись вправами вдома. Проте, цього не достатньо, адже потрібні дороговартісні ліки, ортопедичне взуття, розхідний матеріал. Тому родина буде вдячна за будь-яку надану допомогу, яка сприятиме одужанню Івана Зданевича.

Микола Пасько домовився про виготовлення особистої банківської карти Івану Зданевичу в домашніх умовах. На цей рахунок люди зможуть перераховувати кошти і надавати благодійну допомогу. Очільник райради пообіцяв сприяння у лікуванні та реабілітації Івана Зданевича, виготовленні документів учасника АТО.