Про погодження розміру плати за навчання та встановлення переліку пільг щодо плати за навчання  у Комунальному закладі Сокальської районної  ради Львівської області «Сокальська дитяча школа мистецтв імені Віктора Матюка» на 2020-2021 н.р.       

 СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

______ сесія  VІІ__скликання
Р І Ш Е Н Н Я № _____

 

«___»__________2020 року                                                         м.Сокаль

 

Про погодження розміру плати

за навчання та встановлення переліку

 пільг щодо плати за навчання

 у Комунальному закладі Сокальської

районної  ради Львівської області

«Сокальська дитяча школа мистецтв

 імені Віктора Матюка» на 2020-2021 н.р.

 

Відповідно до  ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.14 Закону України «Про освіту»,  ст.26 Закону України «Про позашкільну освіту», керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.1997 р.№260 «Про встановлення розміру плати за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», Постановою Кабінету Міністрів України від 06.07.1992 № 374 «Про плату за навчання у державних школах естетичного виховання дітей», враховуючи лист Сокальської ДСШ ім.В.Матюка від 24.06.2020 р.№62, висновки постійних депутатських комісій, Сокальська районна рада Львівської області, –

 

ВИРІШИЛА :

 

  1. Погодити розмір плати за навчання в комунальному закладі Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська дитяча школа мистецтв імені Віктора Матюка» на 2020-2021 навчальний рік згідно з Додатком 1.
  1.  Встановити перелік додаткових пільг щодо плати за навчання в комунальному закладі Сокальської районної ради Львівської області «Сокальська дитяча школа мистецтв імені Віктора Матюка» на 2020-2021 навчальний рік згідно з Додатком 2.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти  на постійну депутатську комісію з питань освіти,  культури,  туризму та духовного розвитку .

 

Голова районної ради                                                        Микола Пасько

Додатки до проєкт рішення школа мистецтв оплата