Про внесення змін до загально-районних  програм

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  сесія ___     скликання

Р І Ш Е Н Н Я №

______________2020 року                                                                         м.Сокаль

 

Про внесення змін до загально-

районних  програм.

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Бюджетного кодексу України, з метою врегулювання питання для підтримки та розвитку установ охорони здоров’я в КНП «Сокальська ЦРЛ»,   враховуючи висновки профільної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення та комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій, Сокальська районна рада Львівської області, –

В И Р І Ш И Л А:

  1. Внести зміни до Програми підтримки та розвитку установ охорони здоров’я у КНП «Сокальська ЦРЛ» на 2020 рік, виклавши додатки Програми та текстову частину у новій редакції згідно з додатком.
  2. Внести зміни до Програми реалізації проєктів місцевого розвитку закладів охорони здоров’я по КНП «Сокальська ЦРЛ» на 2020 рік, виклавши додатки Програми та текстову частину у новій редакції згідно з додатком.
  3. Контроль за виконанням рішення районної ради покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення та комісію з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій.

   

       Голова районної ради                                              Микола Пасько

Програма реалізації проєктів місцевого розвитку закладів охорони здоров’я

Програма підтримки установ охорони здоров’я