Про внесення змін до районних програм

СОКАЛЬСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ЛЬВІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

  сесія _VІІ__скликання

Р І Ш Е Н Н Я

листопад 2020 року                                                                                                            м.Сокаль

 

Про внесення змін до районних програм

 

Керуючись пунктом 16 статті 43 Закону України  „Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки постійної комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення, Сокальська районна рада  Львівської області,

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Внести зміни до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2020 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 24 грудня 2019 року № 883, (далі – Програма) саме викласти Додаток 2,3,4 до Програми соціального захисту окремих категорій населення Сокальського району на 2020 рік в новій реакції, що додаються.
  2. Внести зміни до Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійного Фонду «Картас» Сокаль на 2020 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 24 грудня 2019 року № 887, (далі – Програма) саме викласти Додаток 1,2,3 до Програми фінансової підтримки громадської організації Благодійного Фонду «Картас» Сокаль на 2020 рік в новій реакції, що додаються.
  3. Внести зміни до Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2020 рік, затвердженої рішенням Сокальської районної ради від 24 грудня 2019 року № 886, (далі – Програма) саме викласти Додаток 1,2,3 до Програми фінансової підтримки громадської організації Сокальської районної асоціації інвалідів на 2020 рік в новій реакції, що додаються.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення.

 

                      Голова районної ради                                                       Микола Пасько

Додатки до проєкту рішення про внесення змін до райпрограм