Листопад 21 2020 0Комент.

Вітання голови Сокальської районної ради із Днем Гідності і Свободи!

Шановні земляки!

21 листопада український народ відзначає День Гідності і Свободи. Це свято, на календарі нашої національної історії, позначене особливими почуттями, індивідуальним і загальнонаціональним болем. Сім років тому українська молодь, а за нею й уся свідома частина українського суспільства, піднялися на захист свого європейського вибору, як альтернативи тоталітарному минулому. Революція Гідності перемогла ціною великих втрат – смерті Героїв Небесної Сотні, агресії Росії проти України, анексії Криму, окупації частини Донецької і Луганської областей та великими втратами мирного населення і українських військових.

Під час Революції Гідності, і в сучасних обставинах війни з московським окупантом, вся громада Сокальщини займала активну громадянську позицію, беручи участь в численних ініціативах як безпосередньо на Майдані, так і в інших заходах, підтримуючи Українську Армію. Тому, від імені депутатського корпусу Сокальської районної ради, я щиро дякую кожному жителю нашого району за те, що Ви патріоти і  робите все можливе, для того, щоб світ побачив нову Україну – горду та величну.

21 листопада ми вшановуємо українців, в чиїх серцях палає сміливість та прагнення до справедливості, вшановуємо Героїв Небесної Сотні та вояків, які беруть участь у бойових діях на Сході України, усіх тих, хто власним життям демонструють щире прагнення людей жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших предків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь. Нехай буде мирним небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, не згасає віра в щасливе майбутнє нашої Батьківщини.

 

З повагою,
голова Сокальської районної ради
Микола Пасько, депутатський корпус