Листопад 25 2020 0Комент.

Сокальська центральна районна лікарня отримала нове обладнання для протидії COVID-19

25 листопада Сокальська центральна районна лікарня отримала нове обладнання для протидії  COVID-19. Сучасне устаткування, а саме п’ять  моніторів для пацієнтів, хворих на коронавірус, один пульсоксиметр, придбала Сокальська районна рада в  межах міжнародного проєкту «На допомогу. Підвищення доступності до медичного обслуговування в небезпечних для життя ситуаціях шляхом взаємодії структур, служб швидкої медичної допомоги на прикордонних територіях Польщі, Білорусі і України», який реалізовується спільно з польськими та білоруськими партнерами: Томашівським і Грубішевським повітами (Республіка Польща) та Жабінковською районною радою (Республіка Білорусь).

Урочиста церемонія передачі відбулась в Сокальській районній лікарні за участю голови Сокальської районної ради Миколи Паська та місцевих журналістів.

Очільник райради, звернув увагу, що Сокальська районна рада, в свій останній робочий день, змогла передати Сокальській центральній районній лікарні, сучасне обладнання, яке дуже необхідне хворим на коронавірусну інфекцію, особливо тим, хто перебуває в реанімації. Микола Пасько висловив сподівання що воно допоможе людям і врятує не одне життя.

Головний лікар району Роман Швед подякував всім, хто долучився до реалізації міжнародного проєкту, завдяки якому медична установа поповнилась новим, сучасними устаткуванням.   Нагадаємо, що для Сокальської центральної районної лікарні вже було придбано три електрокардіографи, ультразвукова діагностична та наркозно-дихальна системи та реанімобіль. Загальна вартість обладнання становить 6 млн 60 тис 677 грн.  Окрім того, для боротьби із COVID – 19 спільний моніторинговий комітет Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна прийняв рішення про виділення додаткових коштів для партнерів Програми. Сокальщина отримала 40 тис.800 євро, за які і були придбані вищезгадані монітори для пацієнтів та пульсоксиметр.

Загальна вартість проєкту «На допомогу. Підвищення доступності до медичного обслуговування в небезпечних для життя ситуаціях шляхом взаємодії структур, служб швидкої медичної допомоги на прикордонних територіях Польщі, Білорусі і України» становить 297 562, 00 євро.