Конгрес Українських Націоналістів

Роман МОНАСТИРСЬКИЙ

за списками Конгресу Українських Націоналістів
Перший кандидат

Народився 16.09.1965 р., освіта вища

Ігор ХОМ’ЯК

Округ №29
Свитазів, Ільковичі, Равщина, Суховоля

Народився 19.03.1965 р., освіта вища

Богдан ПЕТРАШКЕВИЧ

Округ №13
Домашів, Воронів, Діброва, Острівок

Народився 15.04.1955 р., освіта вища

Олег СЛАВИЧ

Округ №37
Тудорковичі, Войславичі, Пісочне, Старгород, Шихтарі

Народився 07.09.1976 р., освіта вища

Мирослава ІГНАТЮК

Округ№17
Корчів, Стаївка

Народилася 05.09.1971 р., освіта вища

Микола ДЕМ’ЯНОВИЧ

Округ №18 
Теляж, Трудолюбівка, Ульвівок

Народився 24.07.1965 р., освіта вища

Ігор МАКАЧКА

Округ №35
Хлівчани, Тяглів

Народився 05.03.1960 р., освіта вища

Ярослав ГАВРИЛІВ

Округ №9
Варяж, Лешків, Лубнівка, Русин

Народився 30.05.1971 р., освіта вища

"БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

Микола ПАСЬКО

за списками БПП “Солідарність”
Перший кандидат

Народився 23.04.1971 р., освіта вища

Михайло ВЕКЛИН

Округ№36
Хоробрів, Ниновичі, Нісмичі, Угринів

Народився 09.06.1957 р., освіта вища

Роман ШЕВЧУК

Округ №25 
Переспа, Зубків

Народився 29.09.1965 р., освіта вища

Ігор ПЛЕЧІНЬ

Округ №32
Смиків, Бодячів, Залижня, Матів

Народився 16.12.1965 р., освіта вища

Сергій ХОДОР

Округ №33
Стенятин, Роятин

Народився 04.06.1983 р., освіта вища

Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"

Олег КОЖУШКО

за списками ВО “Батьківщина”
Перший кандидат

Народився 06.03.1962 р., освіта вища

Василь СОРОЧУК

Округ №19 
Лучиці, Шарпанці, Ганівка

Народився 22.07.1961 р., освіта вища

Олег ІВАНЧИНА

Округ №10
Волиця, Комарів

Народився 08.07.1947 р., освіта вища

Богдан КРАСЬКО

Округ №33
Стенятин, Роятин

Народився 18.03.1952 р., освіта загальна середня

Об'єднання "САМОПОМІЧ"

Віктор ПРИТУЛКО

за списками Об’єднання “Самопоміч”
Перший кандидат

Народився 27.11.1985 р., освіта вища

Марія СТЕЛЬМАЩУК

Округ №11 
Волсвин, Городище

Народилася 09.03.1977 р., освіта вища, безпартійна

Олег КРИШТОФ

Округ №31
Скоморохи, Перетоки, Ромош

Народився 27.11.1965 р., освіта вища

Стефанія МЕДИНСЬКА

Округ №24
Перв’ятичі, Спасів

Народилася 03.06.1979 р., освіта вища

Всеукраїнське об'єднання "Свобода"

Ігор ГУЗ

за списками ВО “Свобода”
Перший кандидат

Народився 10.07.1982 р., освіта вища

Оксана БЕРЕЗА

Округ №21
Вербове, Муроване, Себечів

Народилася 06.04.1971 р., освіта вища

Ганна НАДОРОЖНА

Округ №7
Бутини, Піддовге, Пристань, Шишаки

Народилася 16.11.1958 р., освіта вища

ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ"

Володимир ПОГРАНИЧНИЙ

за списками Народного контролю
Перший кандидат

Народився 18.03.1991 р., освіта вища

Василь МАРЦИНЮК

Округ №6
Боб’ятин, Лещатів

Народився 29.04.1969 р., освіта професійно-технічна

Євгенія ПЛЕТІНКА

Округ №16
Княже, Фусів, Шпиколоси

Народилася 06.04.1973 р., освіта загальна середня

Народний рух України

Василь БОЙКО

за списками Народного руху
Перший кандидат

Народився 13.04.1973 р., освіта вища

Юрій КОЗІЙЧУК

Округ №34
Тартаків, Бірки, Копитів, Романівка,

Народився 26.02.1986 р., освіта вища

Петро АНДРУЩАК

Округ №17
Боб’ятин, Лещатів

Народився 09.07.1984 р., освіта вища

Всеукраїнське об'єднання патріотів "УКРОП"

Олег СОЛОДЯК

за списками ВОП “УКРОП”
Перший кандидат

Народився 20.09.1961 р., освіта вища

Ігор МОРОЗ

Округ №4
Угнів, Заставне

Народився 30.09.1979 р., освіта вища

Наталія ДАШКОВСЬКА

Округ №17
Корчів, Стаївка

Народилася 20.04.1977 р., освіта вища

Громадянська позиція

Андрій СЕНЮК

за списками Громадянської позиції
Перший кандидат

Народився 30.06.1981 р., освіта вища

Петро ГЛУШКО

Округ №12
Двірці, Волиця, Заріка

Народився 16.06.1956 р., освіта загальна середня

Радикальна партія Олега Ляшка

Микола ПОЛІЩУК

за списками Радикальної партії
Перший кандидат

Народився 01.01.1962 р., освіта вища

Роман ВОЛОС

Округ №16
Княже, Фусів, Шпиколоси

Народився 19.07.1978 р., освіта вища